| bogboy101 a întrebat:

Am o problema.De fiecare data cand sunt foarte foarte nervos si aprind becuri trec ep langa ele se ard sau se aprind necontolat.Si la scoala cand iau o nota mica stau chiar sub un bec se stinge cand plec pe langa el sau se aprinde.Ce ar putea fi si cum as puta-o folosi--o in alte scopuri?

20 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Incearca odata sa te enervezi tate, tare de tot si vezi ce se intampla cu becurile tale si ale vecinilor, sa putem avea mai multe informatii asupra fenomenului.

| αndï a răspuns:

Atata timp cat becurile nu-s ale tale nu ai dreptul sa le prajesti. Ar fi ideal sa inveti sa.ti controlezi energia aia imensa si s.o folosesti intr.un scop creator, ai putea sa vizitezi un duhovnic sau un bioenergo terapeut sa.ti faca curatarile de rigoare si sa te invete cum s.o folosesti. Spre norocul tau eu sunt bioenergo terapeut si sunt dispus sa te ajut gratis, www.facebook.com/andi.nop. Da.mi friend si vedem ce se poate face, ok? :D

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns (pentru αndï):

Chiar crezi vrajelile astea? Te credeam altfel...Ce-o fi el? Omul energie?

| bogboy101 explică (pentru wtxwhdxifdjebdd):

happy nu sunt omul energie si nu mint cu nimic.acum voi decideti.

| bogboy101 explică (pentru αndï):

Am fost si la Bioenergoterapeut si mi-a zis ca ii depaseste, nu tine de el sa merg altundeva

| αndï a răspuns (pentru wtxwhdxifdjebdd):

Am avut si eu problema asta dupa ce m.am apucat de bioenergie, daca minte, nu va putea sa faca exercitiile pe care o sa i le dau, datoria mea e sa ajut oamenii, nu sa.i judec. Unii oameni se nasc cu o energie imensa, posibil din cauza ca au o misiune speciala pe pamant, sau au facut anumite lucruri in vietile lor anterioare. Daca totul e energie, emotiile puternice sunt energie, fie ele negative sau pozitive, ideea e sa le foloseasca intr.un mod constructiv, nu distructiv, ca daca nu, vede el ce.o ia in freza de la karma laughing

| αndï a răspuns (pentru bogboy101):

Daca nu ti.a zis si unde sa mergi probabil ai fost la kinetoterapie rolling on the floor. Du.te la unul care stie ce face... Sau accepta sa fi practica mea laughing

| bogboy101 explică (pentru αndï):

Ok savorbim pe privat nu am cont pe facebook din pacatecrying nu imi merge imi zice ca e o eroare si am lasat-o asa. daca ai un mess sau putem vorbi pe privat

| DaftPunk a răspuns:

Am citit un articol asemenator cu ce ti se intampla tie, tipa era posedata, i s-a aratat cel cu coarne, si a fost gasita arsa in casa.A facut combustie spontana.

| PedoBarbie a răspuns:

Eşti pananormal sau ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru PedoBarbie):

Pare anormal, da laughing

| PedoBarbie a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru PedoBarbie):

:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enel a zis ca trimite cate unu de-asta ca tine nascut la Portile Fier, pe la fiecare abonat.Eu vreau sa vad daca iti plesneste si monitorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa stoc de becuri si sparge-le linistit.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Pe bune? Serios?

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Il ai pe necuratu in tine.

| ChrisNemo a răspuns:

"The power of Christ compels you!"

| brico197 a răspuns:

Si eu patesc la fel, doar le ard cand apropii mana de comutator sau, daca nu, atunci sare siguranta generala!

| AmPusSiEuUnNume a răspuns:

Ai putea incerca sa arzi calculatoarele celor de la NASA.