| anonim_4396 a întrebat:

Am văzut că sunt câţiva useri aici pe site pricepuţi în calculul probabilităţilor. Ce şanse credeţi că are Mioveni pentru calificare? happy

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Incomensurabile!
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numărul cazurilor favorabile supra (împărțit la) numărul cazurilor posibile. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zero

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt din Mioveni, nu stiu sa fac calcule dar predictii da. Exista sansa calificarii. HAI CSMioveni!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa-i cunosti, sa stii ce s-ar putea intampla, daca cineva are posibilitatea la o noua miscare sa strice tot ce stiai deja.

| Andresso a răspuns:

N-are sanse. Chindia a aratat bine in turul campionatului 1, cred ca-si doreste foarte mult sa ramana in liga 1.
Mai pui ca au si castigat cu 2-0 turul.
Nu cred ca se vor lasa invinsi.