| BOOBZen a întrebat:

Am vazut la stiri ca pe 21 mai ora18:00 e apocalipsa, voi ce credeti? Eu nu cred, eu zic ca atunci nu va fi sfarsitul lumii si ca va veni un O. Z. N cu mutanti obezi care ne vor clatitele si pitici paianjeni care vor ursi panda laughing... CE!? Se poate intampla...
Eu simter nu stiu ce sa fac, sa cred in sfarsit, sau ca nu va fi nimic? Eu sunt un copil dar chestiile astea ma sperie, ok, parintii zic ca preza exagereza

Răspuns Câştigător
| SayYesForIceCream a răspuns:

Stai liniştita. :* Nu o să vină pe 21 mai! Mai ales că pe 28 îi ziua mea şi merg in excursie! Deci să stea acasa.waiting Şi oricum nu vine. Nici in 2012. laughing Doar când soarele nu va mai arde! Şi pană atunci credemă că tu vei fi fericită in rai uitândute cum ceillaltsi fug! Iar tu o să ai floricele şi suc în mână uiândute ca la TV. laughing Fundita? puppy dog eyes pls.oh go on

29 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Destul de clar nu?
http://i.imgur.com/p5M6M.jpg

| PhaseMorphXR a răspuns:

Hai mah chiar la ora 18:00? crying Imi pierd serialul preferat crying.
Dar stai putin, ca nu s-a mentionat unde anume trebuie sa fie ora 18:00 thinking Pe coasta de vest? Pe cea de est? in India? thinking
Offf, sunt mai confuz ca un Homeless arestat la domiciliu sad.

| chelstone a răspuns:

Cum asa? ne-a mai taiat doamne doamne din zile, parca era vorba de 2012...

| Malphas a răspuns:

Cel mai bine e să crezi în varianta ta laughing. E mult mai probabilă decât sfârşitul lumii pe 21 mai, în 2000, în 2001, în 2014 ş.a.m.d. Eu cred că sfârşitul lumii e când o să ajungă bursucii pe autostradă mâncând îngheţată de cireşe şi vor scrie marmotele ca Eminescu. Numai bine!

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Okay, stii cand va veni apocalipsa? Cand soarele va inceta sa arda si isi va termina tot combustibilul, asta fiind peste vreo 3 miliarde de ani. Calm down, nici macar in 2012 nu vine.

Răspuns utilizator avertizat
| filipm2001 a răspuns:

Daca era sa ne luam dupa presa in ceea ce priveste sfarsitul lumii si nu numai, lumea s-ar fi sfarsit de sute de ori pana acum, si se pare ca inca mai traim, nu? Oricum, si daca vine si daca nu vine, tot nu putem face nimic, nici inainte, nici dupa, deci n-are rost sa ne stresam. Mai bine ne vedem de treaba noastrawinking

| Kat123456 a răspuns:

Stai linistita si nu te gandi la chestiile astea trebuie sa stii doar atat sfarsitul lumii va veni atunci cand dumnezeu va cobori pentru a doua oara pe pamant dar niciun om nu va stii cand se va intampla asta. nu te mai gandii la toate bazaconiile si exagerarile care se arata la tv. si nu trebuie saa te sperie acest lucru!

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Is numa prostii si eu am 12 ani si nu cred in chestiile astea laughing). Bafta.

| andrei95 a răspuns:

Terminati odata cu chestiile astea cum sa stie astia cand vine sfarsitul asa trebuia sa fie sfarsitul de cateva ori prin anii 90 apoi 2000 apoi 2004 acum 2011 apoi 2012

| RoooneyThePuf a răspuns:

1 Sfat bun:Nu te mai uita atat la stiri, uneori chiar exagereaza, sua doar vor publicitatewinking

| DinooCanScreamRawwrr a răspuns:

Heii! Pe 22 e ziua meablushing Ar fi muult prea tristlaughing

| ileana_5795 a răspuns:

Daca vine apocalipsa pe 21 mai 2011. in 2012 cine mai vine?

| katycc a răspuns:

Nimeni nu stie cand va fi sfarsitul lumii.nu crede tot ce vezi la televizor sau in presa
parintii tai au dreptate toti exagereaza
eu nu cred in asta.se va intampla dar intr-un viitor foarte indepartat asa ca nu-ti mai face griji

| Armyanka a răspuns:

Nu trebuie să crezi! O să trăieşti cu frică! Bucură-te de viaţă şi nu crede in toate tâmpeniile! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai innebunit? Lasa macar de pe 27 s-apuc si eu sa intre banii pe card.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma, vine apocalipsa.da sa stii ca mai mult lipsa decat apoca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duduie, eu nu ma mai uit la TV de 3 ani de zile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai fetito proiectul Blue Beam sarlatanie in masa pe 21 mai cauta pe youtube/google cum insceneaza venirea lui Iisus pe pamant cu holograme din sateliti si cutremure false cu ajutorul unui dispozitiv HAARP sfarsitul lumii nu va veni in anul 2011, 2012, 3056 ci in 5079.

| Visecolorate a răspuns:

laughing)Asta ai visat azi noapte? rolling on the floor

| davidstefan a răspuns:

Asa s-a zis si in 1999 ca nu intram in 2000 sau in 06.06. 2006 si la fel si in 2008 ca in 2009 o sa vina nu stiu ce asteroid.si ce s-a intamplat cu 2012 acum numai e timp sa faca cineva film cu 21.05. 2011 si mai ales.pe ce fus orar va fi apocalipsa la 18:00.eu cred ca astia de la stiri cred mai mult oamenii drogati asa pot si eu sa trag din joint si sa zic ca in nu stiu.in 2167 vine apocalipsa si daca vine altu n'o sa-l creada ca doar ala n-a tras nimiclaughing

| izzy07 a răspuns:

Http://www.ssshoesss.ro/? ref=34q4wjhs Vezi aici

| andreyutzul98 a răspuns:

Fiti atenti daca vine apocalipsa la 18:00 si se termina la 21:00 dupa mi-as dori sa fie totul ca inainte laughing rolling on the floor Prosthyyy

| markus12_9375 a răspuns:

Si eu is speriat dar nu se va intampla, linisteste-te ca sfarsitul nu se stie cand vine.

| markus12_9375 a răspuns:

Si eu is speriat dar nu se va intampla, linisteste-te ca sfarsitul nu se stie cand vine.winking

| Gabosul a răspuns:

-Baa numai tatal nustru stie cand vine sfarsitul lumi

| Gabosul a răspuns:

A da si pe 31 mai este ziua mea si asta ar fi trist

| Oana_5768 a răspuns:

Nu te speria, este o prostie! Sfarsitul lumii nu va veni printr-o catastrofa si asa... din senin... vor fi mai multe semne si va veni antihristul cu putin timp inainte de sfarsitul lumii. Cand va sosi sfarsitul lumii, va aparea o cruce pe cer iar Iisus Hristos ne va lua la judecata. SA STII CA ASTEA NU-S PROSTII SCOASE DIN BURTA MEA CI DIN BIBLIE!

| atoto a răspuns:

Tv-ul e doar o prostie! Clar...gandeste-te ca parintii nostri cand erau cam ca noi auzeau dume cum ca in 2000 se va sfarsi lumea.ca nu va mai fi nimic.Cam aceeasi panica era si pe atunci.acum ne mai adauga si 256787909854 de gandaci morti,te miri ce tornade,vijelii, cicloni, tsunamii.Intr-adevar se intampla ceva cu climatu` dar doar atat.cum noi ne schimbam asa isi schimba si planeta noastra "stilul de viata". Sfarsitul lumii va fi...probabil candva insa nu va veni niciodata intai pe la te miri ce prezicatori sa le spuna "Vedeti ca acum in data de la ora de,vin!", va veni si-atunci va fi sfarsitul. Dupa parerea mea e ca planeta asta va fi exact pana in momentu acela in care un grup de oameni vor descoperi tot ce e de descoperit, de aflat.si-atunci lumea va prinde alt scop! Sunt fel si fel de sfarsituri de lumi!