| Catalin175 a întrebat:

Am visat ca sunt condamna la 60-100 de ani la inchisoare daca cineva zice un secret sau ceva despre mine si un prieten cu care m-am certat urat. Eu in vis ba eram la o cabana cu cel mai bun prieten ba acasa cu acest prieten cu care dupa gandurile mele am omorat pe cineva. Ce poate insemna?

Răspuns Câştigător
| SynapseNinja a răspuns:

Nu înseamnă nimic, dragă Cătălin. Sunt pur și simplu vise. Într-adevăr, unele vise au anumite mituri sau legende, dar astfel de vise sunt simple ilustrari, sau mai bine zis portretizari, ale subconștientului tău. Și până la urmă, acele mituri sunt doar vorbe din popor. Nu e obligatoriu să fie și adevărat.

5 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Daca chestia aia chiar ar insemna ceva, tu iti dai seama ce ar insemna daca unu viseaza ca se prabuseste luna peste peste pamant? si da am visat asta cand eram mic.Visele sunt portretizari ale subconstientului tau, nu premunitii.

| RAY a răspuns:

Esti creativa

| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna nimic, sunt vise de noapte si atat!

| teo530 a răspuns:

Vise si atat