| Antisistem11 a întrebat:

Are viata vreun sens?

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Viata e o stare a materiei la un anumit moment dat, e rezultatul evolutiei si selectiei naturale si acela e sensul.

| Antisistem11 explică (pentru halogen001):

Multumesc omule. raspunsurile tale sunt de nota 20.iti spun omule pentru ca nu stiu cum te cheamă sper sa nu fie o problemă.

| halogen001 a răspuns (pentru Antisistem11):

Cu placere! Si eu iti multumesc pentru ca la fel sau chiar mai bune sunt si raspunsurile si intrebarile tale. happy

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca stii sa ti/o faci cu mana ta are, cand murim nu luam nimic cu noi (vrei bani iti strici sanatatea, vrei familie te risti si treci prin multe necazuri alaturi de o femeie, stai singur te descurci cum poti) cand faci ce iti convine in viata are rost altfel nu

| sabin89 a răspuns:

Da, de la stânga spre dreapta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Supraviețuirea.

| Frank51 a răspuns:

Aparent nu are. Dar îi putem da nou unul, dacă vrem.

| Lukasssz a răspuns:

Nu,viata este doar un lung sir de dezamagiri.

| Zuzu1991 a răspuns:

La sfarsitul zilei... nu vreau sa raspund pentru ca as putea fi acuzat de instigare la cel putin depresie
dar sunt SIGUR ca subintelegi

totusi, sa il ia dracu' de sens... just have fun tongue

| Invictusman a răspuns:

Io dam noi un sens dar în esență supraviețuirea e sensul vieții.
Unii oameni mor la orice pas din lucruri imprevizibile.

| Invictusman a răspuns:

Eu m-am refugiat în KFC, îmi alina durerea laughing
Tot e mai bine decât pe droage

| Antisistem11 explică (pentru Invictusman):

Nu am gustat niciodată kfc.ce gust are?

| Invictusman a răspuns (pentru Antisistem11):

Blana, un gust ce cauzează dependenta si desigur face rău organismului.
Are gust de pui, de vita, de peste (file) bacon etc dar are un gust aparte ce te hipnotizeaza nu știu ce ingrediente folosesc ăștia dar un lucru e sigur: nu se compara cu mâncarea gătită e plin de chimicale.
Depinde ce îți comanzi
Aici ai un clip ce îți sugerează cam ce poți găsi la KFC

https://youtu.be/5JXHqIr6QBU

Iar aici ai meniul KFC

https://www.google.com/......https?/url

Poți comanda și de acasă prin food panda sau glovo.

| Antisistem11 explică (pentru Invictusman):

Multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de perspectiva fiecaruia.
Unii zic ca da, pentru ca ii dau ei unul.
Altii zic ca nu.

| AlinTanase a răspuns:

Sensul vietii il descopera fiecare

| pentesterintimpuliber a răspuns:

Nu are, trebuie sa-l gasesti