| RAY a întrebat:

Aseară am avut un vis ciudat, mi-a apărut în vis un iluminat, care mi-a spus sa cred și în magia vietii,povesti, nu e o gluma, ce semnificație are, sa răspundă doar persoanele cu creier

Răspuns Câştigător
| StrongHeart a răspuns:

Sa crezi in ceva ce tu de exemplu nu crezi de obicei și negi vehement acel lucru care de fapt poate fi realizabil de către tine.

| RAY explică (pentru StrongHeart):

Corect,uite un creieraș care funcționează, ma bucur, tu cum stai cu iubirea?

17 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

Nu e bine sa te iei dupa vise.Pot sa fie foarte inselatoare.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Toate persoanele au creier.

| RAY explică (pentru TamplaruAnisoara):

Nu

| RAY explică (pentru TamplaruAnisoara):

Pacat ca nu te pot raporta ca ai făcut spam și ai luat 100 de puncte degeaba, se promovează rahatul asta din care am beneficiat și eu recunosc, a iti recunoaște propice rahaturi te face sa fii matur nu sa te victimizezi sau sa dai vina pe alti.

| TamplaruAnisoara a răspuns (pentru RAY):

Nu pricep. Explica-mi te rog.

| TamplaruAnisoara a răspuns (pentru TamplaruAnisoara):

Daca crezi ca eu răspund pentru puncte te înșeli. Dar ca sa vezi ca ești greșit si in a aprecia punctajul iată cate puncte am făcut la postările de la întrebarea ta: 250 puncte.

| RAY explică (pentru TamplaruAnisoara):

Dublu smechero, ai profitat de bunatatea mea https://www.youtube.com/watch?v=4_5lYakRK6I

| TamplaruAnisoara a răspuns (pentru RAY):

Nu pot viziona nimic. Despre ce e vorba in video?

| RAY explică (pentru TamplaruAnisoara):

O manea de iubire

| TamplaruAnisoara a răspuns (pentru TamplaruAnisoara):

Nu suport manelele. E mai plăcut un cântec religios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că ești NeFe.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce e asta o jignire sau?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Sau ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta inseamna sa te bucuri de viață si sa nu mai iei totul asa in serios. Iluminarea te face fericit nu nihilist.

| Anonimat2001 a răspuns:

Parerea mea e ca tu ai gasit ceva chistoc mentolat pe jos si l-ai inghitit cu totul. E un semn! Vei lucra la McDonalds in urmatorii 3 ani, mare profetie!

| RAY explică (pentru Anonimat2001):

Ce tâmpit poti sa fii