| anonim_4396 a întrebat:

Ati auzit de "andromedieni"? Credeti in asemenea povesti?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu am auzit și nici nu cred.

| mastadont a răspuns:

Vrajeală ieftină pentru a câștiga clickuri și vizitatori pe site. Nu cred în așa ceva. Sigur ai văzut despre ei pe site-uri care promovează senzaționalul, cu titluri de genul ȘOC, AU FOST DESCOPERIȚI EXTRATEREȘTRII! Acest gen de site-uri sunt doar pentru a te impulsiona să dai click și să descoperi ce nu a mai descoperit nimeni, pe când de fapt ei fac bani după vizita ta și e posibil să mineze și criptomonede în timpul petrecut de tine pe site. Dacă mai accepți și notificări de la ei atunci ești prins complet în plasa excrocilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Candva gasisem in romana citisem, acum vad ce nu-mi apar, poate am scris eu cuvantu gresit. Oricum e aia cu "light beings" din galaxia andromeda.