| anonim_4396 a întrebat:

Ați auzit vreodată aceste sunete de genul afară? Se aud rar. Ați ascultat atenți? Le-am auzit si eu. Și se pare că există in multe zone din lume înregistrate.

https://youtu.be/-1IIUcNI0cw

Răspuns Câştigător
| Brizbriz a răspuns:

Da, se da Putin cu OZN-ul rolling on the floor

insa e tare video, pentru ca, chiar pare pe bune, si foarte ciudate sunetele

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Pot fi multe explicații, de exemplu mișcări ale plăcilor tectonice și eliberări în atmosferă de cantități mari de aer în timp scurt, activitate a soarelui intensă, activități intense ale radiațiilor în general, sunete de origine terestră care vin de la distanță (de exemplu într-un depozit, deplasarea unor obiecte din fier). Totul se reduce la vibrațiile aerului, de acolo apar sunete. Există un fenomen intens care face aerul să vibreze astfel.

| Sn4k3 a răspuns:

E doar Cthulhu, stai linistit.

| Goete a răspuns:

Astea sunt doar halucinatii.
Mie mi-au spus vocile