| Usgs a întrebat:

Ati facut dedublare si daca da si v-a iesit ce metode ati folosit?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Astrală sau de care?

| Usgs explică (pentru sierra1):

Astrala

| sierra1 a răspuns (pentru Usgs):

Nu prea le am pe astea cu ezoterismul și paranormalul, credeam că e altceva

| mastadont a răspuns:

Am făcut, pot să spun că am deja la activ sute de experiențe extracorporale. Poate o să explic o dată mai multe dacă se arată lumea interesată... Cum a zis și ray, meditația este fundamentul pentru că disciplinează mintea. Fără o disciplină a minții poți să ai niște experiențe absolut terifiante care să te lase cu sechele mentale pentru că totul este atât de real, nu se deosebește deloc de realitatea pe care o trăiești în stare de trezie.