| anonim_4396 a întrebat:

Ati trait vreodata experiente paranormale?

13 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Putin probabil ca aici sa vina cineva sa iti spuna cu subiect si prediat ceea ce cauti. Daca cu adevarat pateai lucruri de genu,sau aveai vise,clar acum erai la preot, sau cel putin nu cautai indrumare aici pe un forum, unde multa lume nu te va intelege, si te vor judeca xD, multa lume troleaza, si trebuie sa cunosti cine minte, cine spune adevaru etc laughing

| RAY a răspuns:

In somn chestii de neuitat

| T0T a răspuns:

Nu prea am avut halucinații.

| Sofer a răspuns:

În somn.

| Apokales a răspuns:

Da. O data am manca o salata si am inceput sa cred ca-s capra pentru un minut. Pentru mine a fost ceva socant, inca nu-mi revin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.Daca vrei detalii, iti spun in mesaje.

| Carolina1972 a răspuns:

Daaa,cand aveam vreo 12-13 ani mi s-au intamplat unele chestii

| Stropdeploaie a răspuns (pentru Carolina1972):

Ce Chestii?

| anonim_4396 explică (pentru Carolina1972):

De exemplu?

| Carolina1972 a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Pai in general aveam halucinatii la propriu,mai ales cand parintii plecau in oras,noi lucind la tara. Vedeam persoane necunoscute in casa ( mai exact in spait,cine a stat la sat stie cee e aia,e ca si un fel de camara) si efectiv incepeam sa plang, odata tin minte ca ma speriasem asa de tare ca am fugit la vecina de peste
Drum... si nu prea ma crezut, a zis ca sunt copila blablabla, dar eu stiu bine ce am vazut! Si plus ma gandesc ca stii si tu ca ce ti se intampla in copilarie, un copil tine minte toata viata.

| Carolina1972 a răspuns (pentru Carolina1972):

Lucuind*,scuze.