| AvalohAlyn a întrebat:

Audiobookul Cum sa ajungi la pacea interioara(E.Tolle) ajuta la ceva bun? E bun de ceva?

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Audiobook-ul de aici te va ajuta să găsești pacea interioară cu adevărat: www.mybible.ro

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

De ce nu asculti ca sa vezi daca te ajuta si daca e bun de ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bun de nimic. Daca esti in depresie n-ai decat sa gasesti sa faci ceva ce-ti place. Toate cartile, audiobook-urile si pastilele sunt complet inutile.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Inseamna ca ai laut unele bune pentru stadiul tau.
Pe vremea cand eram eu, nu m-au ajutat cu nimic. Am iesit singur din stadiul ala.

| Aw3sometron a răspuns:

E marfă Eckhart Tolle, dar nu te mai îngrijora în privința faptului dacă te ajută sau nu. Doar ascultă și vezi unde te duce.