emanuellex
| emanuellex a întrebat:

Ave Maria! Va doresc auditie placuta... Se aproprie Craciunul, deci marea nastere. Se aproprie deci armonia, paradisul, mantuirea. Sa traim toti cu sufletul aceste sarbatori.
http://www.trilulilu.ro/folkforever/e973cfbec84543

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Superb! Eu ascultam mai inainte Ave Maria cantata de Charles Aznavour. Multumim de postare Manu.

4 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Buna!, Multumesc!-exceptionala mel., sa traiesti!, Numai bine, pa!

cami
| cami a răspuns:

Tin minte ca pe vremea cand n-aveam internetul, mergeam la prietena mea (care era mai mereu singura), stingeam becul si tot ascultam cantecul asta, cantat de L. Pavarotti. (deja m-au trecut cativa fiori )-mersi ca mi-ai amintit de clipele acelea happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Multumesc pentru gest, spiritul Cracinului se apropie, sa ne pregatim sa il intapinam cum se cuvine conform traditie noastre din strabuni.

| mikey a răspuns:

Salut.
Foarte frumos, ma incantat, foarte emotinant.Am auzit muzica si in ``Iubire cu chip rebel``(Cuidado cine el angel), era cred ca tot asta, dar o canta Maite Perroni http://www.youtube.com/watch?v=mwRTtF9JryQ&feature=related.Foarte reusita melodia.
Bye!