cami
| cami a întrebat:

Avem barbati taur pe TPU? >:
cum preferati sa fie. femeia voastra?
Sunteti gelosi, posesivi?
Romantici?
Astept cu interes raspunsurile voastre. happy

Răspuns Câştigător
| FearNoEvil a răspuns:

Eu, eu, eu laughing
Sincer vreau ca iubita mea (femeia mea suna cam urat) sa ma iubeasca asa cum sunt si atat. Gelos sunt dar nu fac scandal big grin. Posesiv... depinde (de cat de sigur sunt de sentimentele fetei fata de mine). Romantic... da (cum depinde si ce ni se pare noua romantic, cred ca depinde de fiecare persoana). In general sunt familist, imi place sa petrec cat mai mult timp cu iubita, nu refuz niciodata sa ajut pe cineva (desi asta ar intra si la calitati si la defecte)... si cam atat (nu dau mai multe detalii laughing). Dar de ce intrebi? raised eyebrows rolling on the floor

6 răspunsuri:
cami
| cami explică:

Gigel... tu sigur nu esti fecioara :o?

| Cryss a răspuns:

Uuuu, eu sunt fata si taur happy, sunt curioasa ce raspunsuri se vor da pe aici big grin. De abia asteptbatting eyelashes.

| FearNoEvil a răspuns:

Din cate stiu eu nu... asta daca n-au facut parintii misto de mine si mi-au trecut alta data de nastere in certificat laughing. Stii ca mi-a mai zis cineva chestia asta? (ca nu seman deloc cu un taur big grin). Hmmm... incep sa intru la banuieli thinking laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer femeia,, porc" din zodiacul chinezesc bineinteles laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratele meu este taur....este ca vremea...acum e romantic..acum are draci..nici eu nu-l pot intelege ....is curioasa cum de se intelege cu gagicasa care e gemenilaughing...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Patrupeda bineinteles