| anonim_4396 a întrebat:

Aveti frica de ceva in viata/ ce va opreste in a va dezlantui cele mai negre ganduri?
Observ si cei mai periculosi dulai, musculosi etc ce se da "baieti rai" dar sunt doar pisicute in interior (partea reptiliana din creier le sta nefolosita). De multe ori aud faze ca au frica de ordin ezoteric

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nimeni si nimic nu ma poate opri aici pe planeta Pamant.

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns:

Singuratate si nepasare dusa la extrem

| AdyA1998 a răspuns:

Sincer cu ce te ajuta daca iti răspundem la asta, pari un tip depresiv si ciudat care vrea să ne afle fricile

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns (pentru AdyA1998):

Daca ar fi un autobus cu voi care ar cadea de pe un pod nu as regreta nimic. Asa candire mai colțuroasa.