| Yosefin a întrebat:

Aveti idee unde pot face un curs de barman ieftin? pana in aproximativ 3-4 milioane?

Si dupa ce il fac sigur ma va ajuta dupa?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Teoria poti invata la cursuri si primesti o hartie ("diploma", nu servetel big grin ), deseori si prin calificare la locul de munca.
In practica, o meserie poti invata doar de la cei "mari", cu experienta multa si indemanare pe masura.

| CuriousStuff a răspuns:

Cu ce sa te ajute in afara de faptul ca o sa ai o coala A4 in plus in casa? Daca esti muncitor si vrei sa inveti o sa te angajeze lumea si fara cursuri, daca esti lenes si vrei doar sa stai poti sa ai cursuri de barman la viena ca tot nu o sa iti gasesti de munca. Tina mai mult de tine nu de hartia aia, nicio diploma, niciun curs si nicio facultate nu te ajuta mai mult decat te ajuta sa fii muncitor si serios la locul de munca.