| Lexii a întrebat:

Azi am luat modelele testelor initiale 2011-2012.Problema este ca nu stiu in ce program sa le deschid. Am incercat in notepad si wordped doar ca nu merge.Mai exact cand le deschid apar o gramada de litere, cifre fara nici un sens. M-am gandit ca e din cauza programelor. Deci ce programe stiiti in care as putea sa le deschid. Multumesc si

4 răspunsuri:
| mariusxd a răspuns:

Sunt in format pdf.se deschid cu Adobe reader

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu Abode Reader.

| Mâncărici a răspuns:

Incearca cu programu asta:http://download.kappa.ro/action__file/id__5674 e simplu de instalat si iti garantez ca o sa mearga

| fff24 a răspuns:

Abode Reader cel mai bun!