| DDragon a întrebat:

am o intrebare stie cinvea cum functioneaza horoscopul.ca is tare curios in ultima vreeme mi se petrece tot feluri de lucruri ciudate si faza ele apar in horoscop deci de unde stiu astia despre ce sa scrie?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Chestiile alea ti se intampla pentru ca asa gandesti tu, daca gandesti negativ atragi chestiile/faptele care nu-ti plac si daca gandesti pozitiv ai parte de ceea ce e bun.

| freakazoid a răspuns:

Nu functioneaza, le pune cineva la nimereala. Tu nu iti dai seama ce-ar insemna ca toti berbecii sa primeasca o marire de salariu azi si toti gemenii sa aiba parte de dragoste si toti sagetatorii sa fie sanatosi tun. E o prostie!

| BlueDog a răspuns:

Un anumit aliniament al stelelor influienteaza oamenii nascuti in acelasi interval de timp (sa zicem o luna), asta e de fapt ceea ce arata horoscopul, o anumita predispozitie a acelor persoane, asta nu inseamna ca li se va intampla sigur acel lucru, ci doar ca li s-ar putea intampla. Horoscopul nu face decat sa arate cum miscarile planetelor ne influienteaza.

| DDragon explică:

Mersi