| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a întrebat:

as vrea sa imi spuneti care sunt sansele sa ma (pe ori cine) loveasca fulgerul. De ce este atras Dumnealui? Si mai ales daca poate trece prin casa. (Placa de beton deasupra). Ofer funda, mersi ff mult anticipat.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de furtuna unde stai in ce aproapiere esti ce porti pe tine, daca ai ceva metal si langa un copac sau in camp da ai sanse mari si e furtuna mare, fulgerul are o putere mare

| Wøodenpints a răspuns:

ți-e frică să nu te trăsnească dumnezeu?

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 explică (pentru Wøodenpints):

Sincer nu mie ca`m frica sa nu ma trasneasca prosti pe la vreo intrebare smug. Si inevitabilul s-a intamplat.

| Wøodenpints a răspuns (pentru ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇):

Eu cred că ar trebui să fii mai îngrijorat că nu prea știi să scrii, nu că te-ar putea lovi fulgerul.

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 explică (pentru Wøodenpints):

Da noroc cu auto-corectorul. Stau prost cu tastatura.

| ErrorFound a răspuns:

Nu trece prin beton armat. Oricum, flugerele sunt atrase de metale si lucruri inalte. De aceea se spune sa nu stai sub copaci cand ploua.