| Strîmbău_Eugenia_2004 a întrebat:

Bună, ce cărți îmi puteți recomanda care să cuprindă toată materia pentru bac-ul la istorie? Am nevoie de carti conform programei pentru bac 2023

3 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Manualele școlare crezi că nu sunt de ajuns?

| Strîmbău_Eugenia_2004 explică (pentru sabin89):

Nu am zis că nu sunt bune, însă dacă erau atât de bune se foloseau în școli și nu mai eram nevoiți ca în fiecare an să ne cumpărăm cărți și culegeri

| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu-ti intrebi profesorul de istorie?
Este acolo si este cel mai in masura sa-ti dea informatia necesara, ba chiar v-ar putea ajuta sa va pregatiti pentru BAC.