| anonim_4396 a întrebat:

credeti in horoscop?

Răspuns Câştigător
| greenish a răspuns:

Credem in horoscop daca ne spun lucruri frumoase ce am vrea sa ni se intamplewinking daca ne zic lucruri ce nu am vrea sa ni se intample, nu mai credem laughing

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu în mod expres!
Pa, pa.

| Shammal a răspuns:

Depinde de cine creaza acel horoscop, poate sa-ti aduca anumite informatii

| Încrucişătorul a răspuns:

Nu. Mi se pare o prostie grosolana. Faptul ca ne facem iluzii de genul acesta... jalnic.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Nu prea

| Ofiintă a răspuns:

Cateodata astrologia te poate nimeri, dar nu sunt sedusa de tot ce spune horoscopul
pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred fiindca cei care fac predictiile le fac de pe o zi pe alta la nimereala, stiu fiindca am auzit de la cineva care avea un prieten acolo. Daca horoscoapele ar fi adevarate, atunci pe toate canalele ar fi acelasi rezultat dar daca vei compara o sa vezi ca nu sunt la fel si zodiile e o poveste mai lunga nu mai crede nici in astea eu cred in Dumnezeu nu in zodii si ce care vin la el se vor schimba in bine, acum tu crezi ce vrei

| Rockărița a răspuns:

Eu da cred.

| Roxanicabc12 a răspuns:

Eu nu winking

| Nico_4592 a răspuns:

Nu cred f mult in horoscop, dar cred (din prorpie experienta) in compatibilitatea zodiilor