| Clara_6276 a întrebat:

Daca vreau sa intru la un liceu, la filologie bilingv englea, trebuie sa dau proba scrisa si orala? Dar daca vreau sa intru la filologie["simplu"laughing]Nu dau nici o proba nu? Ms

Răspuns Câştigător
| Blosssom a răspuns:

Da, dai examen la engleza. La simplu iti trebuie decat media de admitere ...Bafta!

2 răspunsuri:
| ♥Anto* a răspuns:

Exact.eu am vrut la mate-info intensiv engleza si am dat test scris si oral

| AcI a răspuns:

Habar n-am!
Dar multi baieti acum ar spune ca trebuie sa dai o proba la oral I don't want to see
tongue

=