| RaisaGirl a întrebat:

Eu compun proze si poezii, dar in ultima vreme nu mai am inspiratie. Aveti idei despre ce `teme` as putea scrie? Help me:*

Răspuns Câştigător
| Alondrasarah a răspuns:

Am avut o tema. sa facem un text liric despre "triunghiul varstei "...trebuia sa scriem despre cum ne vedem noi viitorul"Ex.":. acum stau pe banca privind la surasul nepotilor mei. ai caror generatie a fost adormita de urma unor pasi greoi ". imi place extrem aceasta tema :X. sper sa te ajute. funda?

9 răspunsuri:
| cascadorys a răspuns:

Send me something, pls

| Oani a răspuns:

Despre dragoste, natura, viata de zi cu zi, lumea necuvantatoarelor... sper ca ti-am fost de ajutor

| Ada11 a răspuns:

Buna! Pai, ai putea scrie despre o zana-care esti de fapt tu.
Ai putea scrie despre viata unui baietel singur care s-a angajat ca spalator de vase pentru a supravietuii.
Ai putea scrie despre un tip si o tipa care se intalnesc si se despart incontinuu, dar destinul lor este sa fie impreuna.
Sti tu, chestii care sa te atinga...

| miha3Lla a răspuns:

Poti sa scrii niste poezii despre vampirilaughing despre baiatul iubit.nu stiu... poti sa scrii o poezie de groaza, sau proza tot asa de groaza:X:X:X sper ca te-am putut ajutalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie mie una despre soareci, plssbatting eyelashes hai mai ca la urma iti dai funditahee hee

| FriendsShow a răspuns:

Poatul, viata e pustie

| Ioanaa_5834 a răspuns:

Iubire
Amotimpuri
Amintiri
Viitor
Prieteni
Parinti
Familie

| Any_1048 a răspuns:

Iubirea, natura, anotimpurile, viata, tineretea, copilariahappy
trimite-mi si mie o poezie ca sunt curioasabig grin

| denysa15 a răspuns:

Ce ar fi sa faci chiar despre inspiratie...si ce sa zic astept si eu sa imi trimiti ceva scris de tine.pls