| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Exista vreo vraja care se poate face gasind monede pe pat si fir de ata prin diverse lucruri? Daca da, puteti detalia putin aceasta vraja si semnificatia ei?
P.S. scuzati categoria, n-am stiut unde sa o pun.
Dau funda!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai crede toate prostiile.

| MarianWLF a răspuns:

Nu stiu cata putere au chestile astea, am auzit de la cunostinte de-ale mele, dar personal nu am patit, oricum un lucru e sigur, gasind asa ceva nu e de bun augur, e clar ca sunt puse cu intentii rele, si trebuie aruncate din casa cat mai repede, ca au efect sau nu, cel mai bine afara cu ele, e cel mai ok.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca o vrajă să funcționeze pe bune, este nevoie ca cel ce o execută, înafară de ritualul material, să fie o personalitate foarte puternică. Așa că poți fi liniștită, nu va avea nici un efect.

| anonimg a răspuns:

Mi-ar place să găsesc monede în pat; bancnote ar fi și mai bine?
În locul tău aș lăsa mesaje pe bilețele în locurile cu pricina cu textul "vraja va fi primită numai în bancnote mari în valută", și aș căuta să văd dacă aceste bilețele au fost mișcate din locul lor.
Caută să fi plăcută lui Dumnezeu și îți este de ajuns.

| Holiday a răspuns:

Nu exista vraji. Doar creduli.

| gabicoo a răspuns:

Ai cununiile legate!
Dar rezolvi tu problema cu toporul tău ăla care îl ții în poșetă lângă cutia cu prezervative brichetă și pachetul de țigări!
Forza Alinuța!

| DovleacTurbat a răspuns:

Pai cu cine mai locuiești în casă de îți pune mondene in pat? Mai găsesc și eu monede in pat, chiar și bricheta, dar îmi cad din buzunar laughing