| picolini a întrebat:

Buna intrebarea mea este urmatoarea: ma gandesc la anumite lucruri si se intampla. dau ex: ma gandeam sa nu ma intalnesc cu cineva, si ma intalnisem. alt ex: ma gandeam ca oare dc nu ma suna niciodata domnul X si in acea zi m-a sunat.sa fie coincidenta. ma simt ff ciudat in ultimul timp. apropo nu vreau raspunsuri idioate ca dau abuse reporthappy

10 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Este un semn ca ti se va arata destinul cat de curand.
Doar o coincidenta banala, nu ai avut ganduri prea mari.
Nu ti s-a intamplat ca atunci cand te gandesti sa suni pe cineva, acel cineva sa te sune? Asta nu inseamna ca este o conexiune telepatica intre voi doi, doar o coincidenta.

| Ianna33 a răspuns:

Nu uitati ca ne folosim doar 5% din capacitatea creierului. Daca am putea sa o folosim pe toata, am putea sa facem orice. Suntem blocati, societatea asta, lumea asta in care traim ne-a blocat si ne blocheaza in continuare. Interesul e ca noi sa fim manipulati. Reflectati mai mult si priviti mai mult in interiorul vostru si mai lasati lumea asta. Picolini, nu e o coincidenta, se intampla ceva, nu esti singur/a in situatia asta. Ar putea fi niste semne ca, intr-un fel, creierul tau "se deblocheaza", daca pot sa zic asa. Daca vrei, tinem legatura. Si eu ma simt ciudat de un timp.

| noi3 a răspuns:

Uita-te la filmul-documentar The Secret'
o sa-ti explice niste treburi.

iar coincidentele nu exista. totul se intampla cu un motiv happy

| ahri a răspuns:

Este o intuitie instinctiva a viitorului apropiat.

| mistikk a răspuns:

Sunt exact in situatia ta ...nu imi explic de ce se intampla lucrurile asa si nici nu am sa inteleg vreodata...

| Cezar a răspuns:

Ce tare :X. Gandeste-te că mâine o să bat la uşa ta, poate o să se întâmple. Dacă nu, înseamnă că e coincidenţă.
Ai înţeles aşai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omul e o masinarie extraordinara, pacat ca nu isi recunoaste meritele.

| Ykuzo a răspuns:

Mare lucru, esti clarvazatoare nu stiai? smug Poate chiar vrajitoare thinking
Scuza-ma! Glumeam big grin Eu cred ca e coincidenta.

| 1259854 a răspuns:

Buna
si mie mi se intampla la fel, dar nu stiu de ce...si faza cea mai ciudata e ca nu sunt singura din familie careia i se intamla asta sad
nu am nici o explicatie

| WhyDoYouStareAtMyName a răspuns:

Foloseste`ti puterile supranaturale pentru a face bine in lume happy...