| Daffone a întrebat:

Buna seara.
In aceasta dimineata fratele meu a venit de la munca la 6 dimineata, când dintr-o data i s-a ridicat parul pe el când acesta a vazut ce semne au
aparut din senin pe capota masinii mele.
Sunt niste semne pe care cred ca este imposibil sa fi facut vreo persoana vreo gluma prosta.
Sunt prea perfect facute zic eu.Nu sunt genul sa cred in fantome/strigoi/vrajitorii.
Masina nu sta sub nici un pom,sa zic ca o picat ceva din pom,ea este parcata pur si simplu langa alte masini la intamplare pe strada.
Se vede clar ca zapada nu a fost data la o parte cu mana,ci ea este pur si simplu topita.
Stiu decat ca aveti specialistii alaturi, poate poate careva sa imi raspunda ce inseamna aceste semne.

Poza este atasata mai jos in link.
https://drive.google.com/open?id=1yP_9zXMW_9tf0cnkA-aNqA gjBr8xhIGc
As fi recunoscator pentru un raspuns chit cum o fi el.

Cu stima,
Sebastian.U

7 răspunsuri:
| Mclaren12 a răspuns:

Modifica linkul. Foloseste postimg de exemplu, e mult mai simplu.

| N0H4CK a răspuns:

Da eroare 404.
Dar sunt chiar curios. Ai discord?

| Robert17x a răspuns (pentru Daffone):

Eu zic sa pui aceasta poza pe Reddit sa vezi ce pareri isi dau oamenii de acolo.S-ar putea sa te ajute mult!

| N0H4CK a răspuns:

Până și cel mai banal truc de magie, atâta timp cât nu îi știm misterul, ni se pare un lucru supraomenesc.
Ești paranoic degeaba, exista o explicație pentru orice. Cel mai probabil, cineva a așezat un obiect pe mașina și după ce a încetat ninsoarea, a îndepărtat obiectul și a rămas forma.

| Daffone explică (pentru N0H4CK):

Sunt in Germania, aici nu vezi noaptea picior de om pe strada dar mai ales dimineata la ora 6.