| XxXxAlessiaXxX a întrebat:

T-ai indragostit vreodata de o persoana care nu exista?

22 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Nu pot spune decit ca am acceptat dragostea ca un izvor care se daruieste...

| harciog a răspuns:

Cine naibii poate spune ce relevanta au avut trairile lui altora care n-au fost implicati dar care incearca s-o frece pe marginea subiectului? Sa-mi bag picioru'daca inteleg ce ceri pina la urma...

| Flav a răspuns:

Da. Imi imaginez mereu o femeie cu 3 sani. Da' eu tot o caut...

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Flav):

Nu stii gagica din total recall, cu ahnuld

http://www.youtube.com/watch?v=EiylTqSAiaM

| Flav a răspuns (pentru Andrei7520152):

Ba da, de unde crezi c-a inceput fantezia?rolling on the floor

| CoquineNoire a răspuns:

Da, de personajele din jocuri si anume Max Payne 2, Lara Croft din Tomb Raider, Tommy Vercetti din GTA (dar mai mult de vocea lui Ray Liotta), si de ala din Postal 2 cand te pisi pe oameni si le dai foc.
or mai fi, am jucat multe la viata mea.

| mgtow a răspuns:

Nu

| shadovv a răspuns:

Cred ca toti o facem, caci toate persoanele pe care le intalnim nu sunt chiar reale ci doar ceea ce sesizam senzorial din ele.

| Woodenpints91 a răspuns:

Mereu fac asta...pentru că ălea care există sunt majoritatea de căcat.

| Musique a răspuns:

Daca nu exista, cum poti stii de el?

| Broadband a răspuns:

Da laughing in vis ...era perfecta asa cum mi-o imaginam.cred ca a fost cel mai frumos vis al meu

| harciog a răspuns (pentru Broadband):

Ar trebui sa constientizezi totusi faptul ca visul n-are a face cu realitatea.

| 220V a răspuns:

Da, de tine

| seby4music a răspuns:

Asta da intrebare care te pune pe ganduri. laughing

| KARINA2012 a răspuns:

Cand suntem indragostiti, avem tendinta de a idealiza persoana iubita, de a nu vedea neajunsurile relatiei.Cred ca ni se intampla tuturor asta. Timpul si diversele situatii de viata iti descopera ca te-ai indragostit de o imagine,ca persoana de langa tine nu are nimic comun cu cea pe care ai adorat-o atata timp,desi,fizic, arata la fel!
Cred ca din perspectiva aceasta, putem spune ca ne-am indragostit de o persoana care nu exista.

| ateu123 a răspuns:

Da am iubit o persoana care exista doar in mintea mea in realitate era diferita da asa e cand iubesti prima oara crezi toate minciuniile unei fete mai tarziu suferi anii so uiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ciudatenie frate. Eu nu-nteleg chestiile astea. Poate-s extraterestru happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Eu doar sunt indragostita la nebunie de o masina.

| 4inel a răspuns:

Tu ne intrebi pe noi?
Dar tu pe cine iubesti?
Tu existi?

| MarryBlue a răspuns:

Heey! nu...tu?

| louderthanwords a răspuns:

Poate noaptea in vislaughing