| pitikaaa a întrebat:

Am o problema. De cateva zile nu pot intra pe mess, la inceput am crezut ca e o problema de la ei, dar deja de aproape o saptamana nu imi merge. L-am dezinstalat si l-am instalat iar si tot asa. Nu stiti care ar putea fi cauza si ce pot sa fac? Imi scrie : There might be a problem with your internet connection. Dar netul imi merge, doar messul nu.

2 răspunsuri:
| asdfgh23 a răspuns:

Deci cand intrii pe mess, fara sa dai sign in, in stanga sus e un buton-messenger, apesi pe el si dupa pe connection preferences.acolo selectezi dial-up acolo unde scrie internet connection. Ar trebui sa mearga

| pitikaaa explică (pentru asdfgh23):

Am facut asta inainte si tot nu merge.