| KevinAle a întrebat:

Cred că ati auzit de vise lucide, as vrea să îmi spuneti cum as putea avea parte de unul!

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Cea mai buna metoda ar fi "verificarea realitatii". Daca exersezi mai mult timp vei reusi.

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

Eu am tot timpul visez lucid simt tot ce se întâmplă în vis ca în realitate.Foarte rar visez altfel de visuri

| OKGirl a răspuns:

Eu am avut parte de un vis lucid, dar a fost foarte infricosator, mi-a fost o frica... rolling on the floor) Eu, inainte sa ma culc, m-am gandit intr-una la ceva anume, ce voiam sa visez...

| wolfhell123456 a răspuns:

Prin Yoga, doar sa fi atent in ce grupare te inscrii si mai ales cat de buni is, sau poti sa incerci singur desi e foarte greu fara un indrumator, starile Alfa