| XxMALVIxX a întrebat:

Daca sunt nascuta pe data de 23 octombrie ce zodie sunt? scorpion sau balanta? fundita + vot, mersi!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| yoo23 a răspuns:

Si eu sunt nascut tot pe 23 octombrie, si sunt scorpion tongue

| adri16 a răspuns:

Intra pe site-ul acesta ca sa iti calculezi zodia fiindca ai nevoi si de ora http://www.horoscoptv.ro/calculeaza_zodia.php
sper ca te-am ajutat, fundita? :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonda.

| BlAcKLioN a răspuns:

Esti scorpion pls fundita.

| BlAcKLioN a răspuns:

Misto ii dai fundita la ala care te fraiereste cauta unde vrei balanta se termina pe 22 octombrie scorpion e pe 23 octombrie doamne.