| Miha_Georgi_1997 a întrebat:

Îmi poate spune și mie cineva ce se spune despre persoanele care nu se gâdilă? Unii spun că aceste persoane pot fi cu mai multe persoane sau că o să ia o persoană mai în vârstă?

Răspuns Câştigător
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Bine gandit; copii poate face si xeroxul, iar satisfactia o poti obtine si cu o shaorma bine condimentata.winking laughing laughing laughing

5 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

A foat dovedit stiintific/statistic, faptul ca ce se spune este confirmat de realitatea faptica!?winking laughing tongue

| Miha_Georgi_1997 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Nu, dar eram curioasă dacă mai există și alte superstiți laughing)

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Miha_Georgi_1997):

WOW, DA! Ai grija sa nu-ti spargi olinda; ca ai ghinion 5 ani si nici nu te mariti in timpul acesta. laughing laughing laughing

| Miha_Georgi_1997 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Daaa. Nu e asa. Eu am auzit ca daca spari oglinda te mariti. Eu am auzit total invers. Dar la cate am spart nici ghinion nu am avut si nici maritata nu sunt si sincera sa fiu nici nu as vrea laughing)

| Miha_Georgi_1997 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Asta așa este! laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Miha_Georgi_1997):

Bine gandit; copii poate face si xeroxul, iar satisfactia o poti obtine si cu o shaorma bine condimentata.winking laughing laughing laughing