| anonim_4396 a întrebat:

Buna,

Vreau mai multe detalii in legătura cu o formula științifică.

Ce știți despre carbonul cuantic / molecule de carbon cuantic.

Se poate crea un antidot? Ce reprezintă aceasta forma de carbon?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Cred ca trebuie sa o lasi mai usor cu legalele. Ce carbon cuantic?

| RoCkKiD a răspuns (pentru doctorandus):

Stiu de asta dar din intrebare parea ca o fi vreo otrava.

E genul de chestie ca si graphenul, o fi bun de ceva candva, mometan stim niste proprietati si asteptam sa le putem si folosi.

| N1m1cSp3cial a răspuns (pentru RoCkKiD):

Nu am luat niciodată niciun fel de legale deci acuzație nefondata?

| N1m1cSp3cial a răspuns (pentru doctorandus):

Mulțumesc frumos, am căutat toată ziua și chiar nu am găsit decât ceva general pe Wikipedia; ceva cu molecule de carbon cuantic CQD - C ca fiind nanoparticule de carbon foarte mici etc.

Dacă mai găsești ceva te rog sa imi mai dai.