| LoveDreamsxdd a întrebat:

Zilele trecute mi-am rupt mana[am facut operatie, mi-a pus tija blablaaa] si cand am iesit din spital am intrebat-o pe fata care a vazut ce s-a intamplat, cum am picat. Ea mi-a spus ca inainte sa pic spuneam " Auuu, imi rup mana, imi rup mana" si se uita toata lumea la mineO.o, apoi am picat pe ea si ma durea ingrozitor.

In masina in drum spre spital spuneam ca imi v-a pune tija si asa s-a intamplat straight face. Cum de stiam ce se v-a intampla? cel mai logic raspuns funda. :d

Răspuns Câştigător
| Shammal a răspuns:

Uneori, in momentele de soc, esti mult mai receptiv, mintea practic e linistita (blocata, nu mai deranjeaza) si poti accesa informatii diverse, precum info despre viitorul cel mai probabil;
poti accesa astfel de info si intr-o stare normala insa atunci esti mult prea distras, puls n-o sa dai prea mare importata informatiei chiar daca apare in gandul tau, o sa consideri de obicei ca pe o ciudatenie, un gand ambigu

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Și eu mi-am rupt-o de 3 ori.
Ai mei mi-au spus că mereu deliram și spuneam tot felul de prostii în drum spre spital,( e ceva de acasă până la urgențe) deși aveam 10-11 ani.
Probabil asta se întămplă din cauza șocului. (+durerea)
Baftă.

| WhatheWow a răspuns:

Mie îmi apare totul destul de clar ( adică relatarea ta ) dar totuși nu sunt un clarvăzător. Baftă viitoarelor clarviziuni pe care o să le mai ai; îţi va trece când ai să te maturizezi. happy

| Exilee a răspuns:

Nu stiai, doar ti-ai dat cu presupusul. happy

| ErrorFound a răspuns:

Deci stai sa inteleg: Spuneai pe strada ca ti-ai rupt mana(si mergeai probabil) si ai dat peste o fata. Pai din moment ce spuneai acest lucru inseamna ca ti-ai rupt-o inainte sa dai peste ea si(datorita adrenalinei) n-ai simtit c-o ai rupta decat atunci cand ai avut socul cazaturii.
Pai..in legatura cu tija:probabil ca ti-ai dat cu presupusul si chiar asta s-a intamplat. Daca ai mai vazut procedura, poate stiai ce se va intampla.

Hai sa dam si cealalta varianta: "Varianta magica si misterioasa"
Fu*k logic! Ai puteri supranaturale si vei ajunge un clarvazator faimos. Ma uit acum in limonina mea magica si te vad prezicandu-i lui Obama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori te-a mintit (ceea ce nu prea cred), ori, nu e corect sa zici ca "stiai" doar credeai! big grin

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Spuneti-i careva ca e clarvazator. Asta vrea sa auda.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Eşti un clarvăzător! O să devii faimoasă şi bogată, vei schimba lumea prin talentul tău nemaivăzut.

| Aimèeeee a răspuns:

Te-a mintit laughing

| tinka1 a răspuns:

Cred ca te-a mintit big grin

| Roxxanne a răspuns (pentru tinka1):

Funnylaughing Si eu cred la felbig grin