| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua,acum un an m-am operat la picior de luxatie regidivanta de rotula,mi s-a facut anestezie generala, de atunci uit frecvent, pe lângă asta obosesc foarte repede și transpir, mi-e cald chiar și dacă stau în aerul condiționat. Dacă urc pana la etajul 2 simt nevoia sa stau jos.De exemplu dacă îmi pun telefonul pe dulap și după 1 min vreau sa merg sa îl iau, nu știu unde l-am pus efectiv și îl caut 20 min.Ce poate fi? Sfaturi pana merg la un control?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim noi, trebuie sa vorbesti cu medicul care te a operat, sunt probleme serioase nu le amîna, cand esti programata la control? Suna l pe doctor si spune i ce simptome ai si mergi azi la control.

| T0T a răspuns:

Filosofică întrebare. Științifică, poate fi, dar cam particulară. Concluzia mea e că ai greșit categoria.