| FuckOnCocaine a întrebat:

Bună ziua, am și eu o ultimă întrebare pentru cunoscători :

Cât m-ar costa un taxi din Gara de Nord (București), până la aeroportul Otopeni? Mulțumesc!

Scuzați categoria, dar este cea mai populată.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bună, draga mea! Depinde ce taxi iei, ce tarif are...
Dă un telefon la o companie de taxi!

Ceea ce de fapt vreau să-ţi spun, e că îmi pare nespus de rău, că e ultima. Dar sper, că va fi doar ultima din ultima perioadă...

Să ai grijă de tine! Numai bine!
Sper să te reîntorci. O să te aşteptăm cu drag (sper, că prietenii noştri comuni nu se vor supăra, că am vorbit şi în numele lor).

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă pleci, ia-mă şi pe mine big grin.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Maxim maxim 30 Ron cu tot cu spaga, luand in calcul si faptul ca poti pride aglomeratie. Ia un Speed Taxi, Meridian sau Cobalcescu, nu am avut niciodata probleme cu ei.

| BigBang a răspuns:

Cu"maimuta"sau fara?

| FuckOnCocaine explică:

@NOname, mă gâdesc că aproape toate companiile au același tarif.

Am auzit la televizor, că mulți trag țepe când vine timpul să plătești. Mulțumesc frumos pentru cele scrise mai sus.

| bogdan_5596 a răspuns:

Nu ai si tu prieteni in Bucuresti? normal ar fi 50 de roni dar iti ia peste 100

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stai cu cohii pe sofeor, pune-l sa stea cu o mina-n buzunar si cu una pe volan. Altfel, daca te maimutareste cu maimuta, n-o sa-ti ajunga salariul sa platesti.

| maryusmono a răspuns:

30 de lei iti ia happy am mers eu... nu uita sa ii spui sa bage aparatul!