| opacatoasa a întrebat:

Când e olimpiada locală la istorie? pe 25 februarie? În programa pentru faza locală intră şi marile religii? Faza judeţeană e pe 3 martie, în acelaşi timp cu geografia? fundă.

2 răspunsuri:
| Florennce a răspuns:

Buna. Eu am dat olimpiada pe scoala acum cateva saptamani si etapa pe locala sambata trecuta. happy

| A8ex a răspuns:

Olimpiada de istorie faza locala a fost, cel putin in Dambovita a fost si faza judeteana e pe 3 sau 10 martie, in acelasi timp cu cea de geografie.