| anonim_4396 a întrebat:

Cand mai vine Apocalipsa?

9 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

De ce te-ai pregătit?
Ți-ai pus conserve, uleiuri pe undeva or murături la borcan. În unele Țări așa se pregătesc unii au creată o cameră mare în pământ făcută mai ca în filmele de groază unde își țin o grămadă de provizii. Mai mă uit și eu din când în când pe discovery și culmea, văd diferiți nebuni care la prima apariție par oameni serioși așteptand apocalipsa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"o planetă gigant va cauza dispariţia omenirii" :))))
https://www.realitatea.net/......31714.html

| AlexSalling a răspuns:

2012, dar stai. A trecut, deci nu mai existam laughing

| AlexDarius3 a răspuns:

Maine, daca nu poimaine, daca nu rest poimaine, daca nu rest rest poimaine, daca nu rest rest rest poimaine, daca nu rest rest rest rest poimaine, daca nu rest rest rest rest rest rest rest rest rest poimaine.(Cel putin asa se zice pe Google)

| Edmonds2342 a răspuns:

Numai Dumnezeu știe happy

| Dervbt a răspuns:

| Suntopisica a răspuns:

Peste 3 sau 4 miliarde de ani cand galaxia Andromeda se va ciocni cu galaxia noastra

| DianaM21 a răspuns:

Tampenii. Nu va veni niciodata dupa parerea mea. "Orice inceput are si un sfarsit", desi nu e chiar asa. Oricum, nimeni nu are de unde sa stie, decat Dumnezeu.

| anonim_4396 explică (pentru DianaM21):

Te cam contrazici. În prima parte zici că sunt tâmpenii, că nu va veni niciodată. Şi imediat după asta zici că nimeni nu ştie când va veni, decât Dumnezeu. Din prima afirmaţie rezultă că nu va veni niciodată, iar din a doua, că va veni, numai că nu ştim noi când (ştie doar Dumnezeu).