| 3333333 a întrebat:

Cand vine sfarsitu' lumii?

Răspuns Câştigător
| TuningPhotoshopX a răspuns:

Din punct de vedere religios si credincios,Dumnezeu stie. Daca nu stii apocalipsa,ia-ti o biblie si citeste partea cu apocalipsa. @anky, nu e adevarat. @nitelm, e trecut de 2000 si inca mai traim. @pustius1 si @Laua, ce vorbiti acolo?

25 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

A fost ieri, l-ai ratat.
Da' nu-i stress că-l dă mâine seară în reluare. Aduc eu popcorn-ul. Fundiţăbatting eyelashes?

| EmaS a răspuns:

Draga mea daca ai cerceta Biblia ai cunoaste ca nu stie nimeni ceasul cand va veni sfarsitul nici Domnul Isus nici ingerii ci numai Tatal.Traim vremurile apocaliptice,dar mai intai trebuie sa vina lepadarea de credinta, trebuie sa apara semnul fiarei(CIP-ul). Esential este ca noi trebuie sa ne pregatim, sa fim tari in credinta pentru ca orice va veni sa ramanem credinciosi lui Dumnezeu.

| AvalohAlyn a răspuns:

Numai Dumnezeu stie. Sfarsitul lumii e un eveniment prea mare si prea important ca sa fie prezis de niste simpli oameni.Numai bine

| Andrei7520152 a răspuns:

Ca sa servesc aceeasi cliseu repetat de o suta de triliarde de ori:

sfarsitu' lumii vine atunci cand vrea Dzeu

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Cand murim.

| Laura a răspuns:

Ieri.

| MindBlowing a răspuns:

Nu in timpu` vietii noastre oricum.

| TuningPhotoshopX a răspuns:

Bine stiti ceva? Daca se crede ca in 2012 va fi apocalipsa, e o mica intrebare la care nu trebuie sa raspundeti: Cum s-o aflat ca va fi in 2012?

| TuningPhotoshopX a răspuns:

Mai raspunde cineva pe aici?

| Gabriel1 a răspuns:

Din moment in moment, ascunde-te sa nu te vada.happy

| Lace a răspuns:

Sfarsitul lumii va veni cand o sa ne stingem happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite acum in 5 min... da ce-i cu graba asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 5079 vine sfarsitul omului.

| ZeroBLADE a răspuns:

Numai Dumnezeu stie asta!

| Miranda29 a răspuns:

Cand am sa ma satur eu de sex in fiecare zi atunci cred ca o sa vina.

| KatAcestUtilizatorNuMaiEPeTPUxD a răspuns:

Sfarsitu' lumii vine daca nu imi dai o funda pentru raspunsu' asta laughing)

| pushtius1 a răspuns:

In 10 minute, dar e posibil sa intarzie putin, ca a zis ca mai are neste treaba pe saturn.

| anky13 a răspuns:

Niciodata

| anky13 a răspuns:

@stefan79 stiu ca probabil nu e adevarat dar eu prefer sa stiu ca nu va veni niciodatabig grin

| oanamari333 a răspuns:

Sfarsitul lumii nu se stie isus nu stie doar Tatal Ceresc!

| lolitaa18 a răspuns:

In niciun caz acum happy

| PattyX a răspuns:

Cand vrea Dumnezeu. straight face de unde sa stim?

| nitelm a răspuns:

In anul 2000. Fundita?

| sandra_7770 a răspuns:

Nu avem cum sa stim dar trebuie sa traiesti fiecare zi ca si cum ar fi ultima.

| Andreea_1567 a răspuns:

Sfarsitul lumii este zilnic(pentru cei care mor)