| AvalohAlyn a întrebat:

Cand vine sfarsitul lumii si de ce? Ca sa stiu sa ma pregatesclaughing

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

N-apucăm noi ziua aia.
Ne vine sfârșitul înaintea lumii.
Baftă!

| Anonimuserr a răspuns:

Nu vine. Pamantul se afla la jumatatea ciclului sau de viata 5 miliarde de ani, peste 5 miliarde de ani va avea loc un alt Big Bang (asa spune teoria si toate cercetarile de la NASA).

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimuserr):

Ce Big Bang va avea loc in 5 miliarde de ani?

| Anonimuserr a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact ca cel care a format universul acum 5 miliarde de ani.

Sursă : https://ro.wikipedia.org/wiki/P%C4%83m%C3%A2nt

Deci se află la jumătatea ciclului de viaţă aşa rezidă din ce spun cercetătorii. Eu nu lucrez la NASA.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimuserr):

Poate se refereau la soare, n-are loc niciun big bang in 5 mld. ani.

| Anonimuserr a răspuns (pentru anonim_4396):

Oare cum crezi că s-a format universul şi pământul nostru terra? Totul are un ciclu de viaţă, te naşti, trăieşti mori. Aşa e şi cu universul şi planetele, se formează, există (miliarde de ani) şi dispar ca să reapară altele. Sfârşitul universului şi implicit al terrei înseamnă apocalipsa.

| T0T a răspuns:

De unde să știm noi?

| Fatamuntilor a răspuns:

Nimeni NU stie, la cate,, prorociri' ' au fost toti au dat gres.
Pregatit ....ca si cum ar fi maine!rolling on the floor

| Doub a răspuns:

Doar Dumnezeu ştie.

| oprescudorin11 a răspuns:

Sfarsitul lumii' a venit. Dupa migratia asta, abia inceputa, nimic nu va mai fi ca inainte! Nu ai ce pregati! Statistic poti supravietui sau nu!

| SergiuBoss11 a răspuns:

Mai esti trist Alane? iti mai dau Atlanticul inapoi? sa fi din nou AlanTigerOfAtlantic

| AvalohAlyn explică (pentru SergiuBoss11):

M-au gonit din Atlantic si m-am mutat la campie.Aici cica sunt mai multe mioare.Si lupi...Dar mie cel mai mult imi plac bufnitelebig grin

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Cine sa te goneasca Alane? nu poate nimeni sa intre la tine in casa fara aprobarea ta.ia-ti Atlanticul inapoi!

| AvalohAlyn explică (pentru SergiuBoss11):

Refugiatiisad

Hei, semanau cu ala din avatarul tau:O

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Mă nu știu asta, dacă afli îmi zici și mie laughing

| MajinBoo a răspuns:

Ok in primul rand ce ai fumat frate di in al-2-le a rand o sa vina cand iudeo-reptilian-masonicii o sa dea gres in cucerirea pitigaiatelor de la noiwinkingwinking

| MajinBoo a răspuns:

Iudeo-reptilian-masonicii-s de vina cand o sa dea gres in cucerirea tarfelor noastrewinking