| Bibi16 a întrebat:

Care este diferenta dintre replica iphone si iphone?
FUNDA+VOT

2 răspunsuri:
| necdannec a răspuns:

Fiind replica nu va functiona si nici nu va avea caracteristicile unuia original.
De aici si diferenta de pret.

| lAuRitAs a răspuns:

Pei replica nici o data nu o sa ajunga la un sunet 3d ca cel original la o camera destul sa ajunga la 5 mega pixeli nu la 1.3 ca la replica dupa aia vine softu care ajunge la maxim 50% timpu de asteptare pixeli de la ecran inch si altele un fake de iphone e cam 2
-3 mil maxim nu mai stiu exact si original e de 3 ori mai mult...