| anonim_4396 a întrebat:

Care este zodia experta in psihologia inversa?

Răspuns Câştigător
| TotulSAUnik a răspuns:

Zodiile de aer:dar pe locul 1-varsatorii!

13 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

A 13-a zodie: zodia harpiei (adica al soacrei).
Este situata in urma zodiei Scorpiei (adica al nevestei).

| Adry05 a răspuns:

Asta deja nu mai tine de zodie.

| T0T a răspuns:

Zodia spiridusului dragonificat indigo din dimensiunea a 10-a.

| Mădă0611 a răspuns:

Scorpionul.

Nu cred in zodii laughing

| johnnny123 a răspuns:

Crezi ca faptul ca te-ai nascut intr-o anumita zi iti confera automat niste capacitati?

Toti oamenii nascuti pe 5 august sunt niste buni astronauti, toti cei nascuti pe 5 septembrie sunt niste buni cantareti, si asa mai departe?

Nu vezi nimic in neregula cu asta?

| anonim_4396 explică (pentru johnnny123):

Nu doar că Am citit o stire pe un site, care avea subiectul asta.
Si am vrut sa aflu!
Nu stiam ca este un Mit.

| oprescudorin11 a răspuns:

Scorpionii! Cea mai nociva zodie, necesara insa in contextul actual, al nemerniciei generalizate!

| drutzix a răspuns:

Astrologia nu e stiinta. Mergi la categoria religie.
Sau poate adminii ar fi generosi sa adauge categoria "Paranormal"

Răspuns utilizator avertizat
| Adiq a răspuns:

Zodiile sunt o mare prostie, totul e pura intamplare si nimic nu e stiintific, daca nu ma crezi informeaza-te.

| GlowingShadow a răspuns:

Astrologia nu e stiinta.

| aquarising a răspuns:

Cine are mercur in scorpion, indiferent ca are soarele in rac sau taur sau orice alta zodie;
conteaza si casele.

| analistic a răspuns:

Vânzătorii si sagetatorii