| chuckmanson a întrebat:

Care sunt animalele voastre favorite?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Toate.

| RAY a răspuns (pentru aXy99):

Gandaci,purici?

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Insectele reprezinta exceptie de la regula.

| floresdemayo a răspuns (pentru aXy99):

Să nu imi spui că nu iți plac mămăruțele. sad

| aXy99 a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu, tot insecta e laughing
Si fluturii ii vad diferit de la o vreme. Daca le ignori aripile, raman cu un corp scarbos de insecta.

| chuckmanson explică (pentru aXy99):

Dar aripile le ocupă cam 95% din corp. Și să fim serioși, cui nu îi plac fluturiihappy

| aXy99 a răspuns (pentru chuckmanson):

Asa e, unii sunt foarte frumosi.

23 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Pisicile,cainii Beagle, tigrii, leii, panterele si papagalii.happy
Primele doua variante si ultima le-am avut si mai am(pisica) ca si animal de companie.

| Adry05 a răspuns:

Câinele, elefantul, leu-tigrul, calul, cam toate păsările, zebra, girafa

| Adry05 a răspuns (pentru Adry05):

Aa și urșii panda și pinguinii aww

| RAY a răspuns:

Pisica,primatele,pasarile,insectele

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pisica si golden retrieverul ca nu imi plac chiar toti cainii

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pisica si cainele.
Ooo si gainile si cam toate pasarile din lume. Imi place tot ce are pene si cioc :3

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Toate mi-s dragi. In special cele pufoase.
Pisicile imi plac mai puțin. Ador mai mult câinii.

| J0B0MAT a răspuns:

Câini,papagali,lei,delfini.

| Plato a răspuns:

Lupii si ursii.

| Nilsson a răspuns:

Alea din farfurie.
Ups, scuze, am uitat ca esti vegan laughing

| chuckmanson explică (pentru Nilsson):

Ce răspuns matur aveți domnule! Se vede că aveți un iq extrem de ridicat! Dar având în vedere că sunteți un fanatic religios, astfel de comportamente nici nu mă miră!

| Nilsson a răspuns (pentru chuckmanson):

Te-ai suparat dintr-o glumita? Sa iti aduc la cunostiinta ca un ateu sau ce-o fi el a postat la categoria Religie filmulete cu niste dragoni de Komodo care sfasiau de viu un cerb care nu se mai putea misca, intreband de ce a creat Dumnezeu o lume asa de cruda.
Asa ca in calitate de vegan ateu e cam absurd sa alegi ca raspuns castigator "toate" din moment ce unele animale le mananca pe altele si mai bine sa nu imi exprim eu parerea despre IQ-ul tau.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Pisicile

| împreunăfacembine a răspuns:

Salut,

Pisicile îmi plac foarte mult, sunt așa liniștite și ascultătoare.
Câinii pentru că pe lângă faptul că sunt foarte drăguți își apără stăpânul.
Iepurii și păsările.

| Addrriiaannaaaa a răspuns:

Pisicaaa

| Crysthina a răspuns:

Câinele,nu ca îmi place pur si simplu îl iubesc îmi plac în special cei care rămân micilove strucklove struck

| Retr0Hacks a răspuns:

Cainii : Si-tzu, bishon, shiba {doge}