| AvalohAlyn a întrebat:

Cat de interesati ati fi de o carte cu previziuni despre viitor?(Romania, lume) adunata din compilatii de la marii vizionari ai lumii?

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

La fel de mult pe cat sunt acele lucruri de adevărate.

| Celcestietot a răspuns:

Informația nu strică nimănui. Dacă ai deja banii pentru a cumpăra cartea, eu spun să o faci, că nu ai nimic de pierdut.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Bill Gates intra in definitia ta de "vizionar"? Daca da, cumpara cartea.

Daca prin "vizionar" te referi la "oameni cu inspiratie ", atunci lasa cartea, ca-s numai sarlatani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum dacă cineva cumpăra acea carte, pe tot internetul va fi scris ce previziuni sunt în ea