| anonim_4396 a întrebat:

Cata incarcatura sufleteasca poate avea:"Iti multumesc"!?

Răspuns Câştigător
| baba a răspuns:

Numai faptul că pui întrebarea asta spune că ştii cât de mult poate însemna un "mulţumesc".

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde de sinceritatea celui care multumeste.

assiris
| assiris a răspuns:

Se simte in felul cum ti se multumeste, insa, consuder ca expresia "Iti multumesc" este mai incarcate de sentiment decit acel Merçi sau Mercic, Thank sat 10x sau tnx folosite curent in exprimarea noastra de zi cu zi sau pe mess.

| dalea a răspuns:

Sunt doua cuvinte care alaturi de "te rog" si "iarta-ma" inseamna foarte mult.

| onlyme_3202 a răspuns:

Mai presus de cuvintehappy spuse din inima, demonstreaza caldura, farmec, clasa, ......sunt doar frumoasehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intre zero si infinit.