| klau95 a întrebat:

Cate grade are temperatura corpului umanhappy?

8 răspunsuri:
| PosteXD a răspuns:

37 sau 38

| Rockart a răspuns:

Bună! Temperatura normală a corpului este de 37 de grade.

| William a răspuns:

Eeeeeeh si tu acum, cate grade are cand? cand e sanatos? are 37 de grade, cand e bolnav poate sa aiba ori 38 sau mai mult ori 36 sai mau putin, depinde de boala. Funda daca te-am ajutat.

| darkcloud256 a răspuns:

Cat scrie in termometru.

| r0xanyka0 a răspuns:

36 de grade tongue

| MrMike a răspuns:

Valoarea normala a temperaturii corpului uman este cuprinsa in intervalul 36-37 grade celsius

| D7 a răspuns:

36-37

| xSunandMoonx a răspuns:

De obicei corpul uman are 36 de grade dar cand este bonlav si are febra temperatura corpului poate ajunge la 40 de grade. Sper ca te-am ajutat.