| Buleala89 a întrebat:

Caut un site in care sa gasesc carti in format pdf despre electrotehnica ma intereseaza in mod special electronica pentru amatori, convertoare statice si motoare(sincrone asincroane de c.c. etc.)

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Carti de specialitate rareori gasesti in format electronic si mai putin gratuite.
Cartile bune sunt de tiraj mic si scumpe, ceea ce duce automat la numarul redus de buni specialisti.

Cauta asemenea carti in librarii, anticariate, etc. si pastreaza-le bine dupa ce le studiezi, fiindca stiinta este avere mai mare decat aurul!