| AvalohAlyn a întrebat:

Ce ai face daca ai afla ca exista extraterestri evoluati pe o alta planeta?

Răspuns Câştigător
| myname1s a răspuns:

De existat sigur exista alte fiintze in tot Universul asta care devine din ce in ce mai mare si caruia ink nu i se stiu marginile, adica ar fi absurd si total ilogic sa fim noi singurii laughing)) Problema e ca multi prin extraterestri inteleg oameni mici, verzi cu capul mare. dar acesti "extraterestri" pot fi fiintze cum nici nu ne putem imagina. Ca ink nu i.am descoperit noi, asta nu inseamna ca nu exista oh go on
Si daca ar exista ce poti face? happy Singurul lucru care il poti face este sa continui sa. ti traiesti viata ca si pana acum, nu? Doar ca ar fi o descoperirea mileniului si ar trezi interesul savantzilor (si nu numai.) sa exploreze si bine. nteles exploateze acesti "extraterestri" oh go on Ca sunt mai evoluatzi, bv lor. dar de asemenea pot fi si mai involuatzi, mai primitiviwinking desi toate filmele, cartzile, povestile, etc, etc ii fac sa fie, sa para net superiori omenirii oh go on

11 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

I-aş întreba, pe ce cale sexuală se înmulţesc?(cred că, programatic!)...

| edoru a răspuns:

@Afrodita: Unde o să fugi când ai să te sperii? Oriunde ai fugi e inutil, pamantul e rotund, aşadar e redundant să alergi în cerc. Mai bine rugam frumos la domnii extratereşti să ne înfieze.;-)

| MariuZ a răspuns:

Mi-as aprinde o tigara si as savura-o linistit

| cineeu a răspuns:

M-as gandi ca poate sunt intr-o ferma zootehnica, iar poate maine o sa vina sa ne serveasca cu varza klingoniana. dar cred ca m-as gandi la tine si as fi fericit ca ai gasit raspunsul. hehe

| siegfried182005 a răspuns:

1. As astepta rabdator sa vina sa le bage mintile in cap astora cu religia lor.
2. As astepta nerabdator reactia bisericii.

| Anecherry a răspuns:

Eu nu as face nimic, doar m-ar bucura lucrul astahappy.

| Oanny a răspuns:

Hmm... m-as informa despre ei. Iar daca cumva ar veni pe Pamant as sta sub patlaughing Sau dupa cum ma stiu eu m-as duce sa ii ating apoi pot sa lesinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce ai vrea sa fac? straight face
nu mi-ar folosii la nimic
imi vad de treaba, am de terminat o scoala, de facut cumparaturi, etc.
sa se ocupe cei interesati adica savantiiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ma sperii si o sa fugbig grin

| Art a răspuns:

Daca asi afla asta nu asi face nimic... dar daca mi-ar aparea in fata m`asi gandi in ce limba sa-i salut laughing...

| ⋆☆•♥ღ♫bubulicky♫ღ♥•☆⋆ a răspuns:

Care planneta? exista asa ceva? glumeam... daca as afla cred ca...nu imi vine nimic in minte