| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai face daca ai afla ca maine e ultima ta zi?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Le-as da dracu de legi si as face exact tot ce as vrea ...pana la urma nu ma mai pot judeca dupa nu?

17 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Pregătiri de înmormântare...

| anonim_4396 explică (pentru FucktheSystem):

Tot tu? Lasa-i pe aia vii sa se ocupe de asta, dupa. Nu e frumos sa-i sacaim putin si sa-i punem la treaba si din statutul post-mortem?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este cea mai "ucigătoare" întrebare!
Habar nu ai ce este în sufletul unui om care știe că moare, crede-mă!
Mama mea prin prisma bolii pe care i-am depistat-o extrem de târziu, a avut moartea programată și numai eu știu prin ce am trecut împreună până în ultima ei secundă de viață.
Pa, pa.

| Necrophagist a răspuns:

As regreta,poate m-as gandi ca nu am adus macar putina ordine unei parti din lume,m-as gandi la influente pe care eu unul nu mi le-am facut,pentru ca nu am putut iesi eu la suprafata ci suma unor stangacii si slabiciuni facute nu de mine ci de societatea si principiile in masura sa influenteaze un individ,as regreta ca urasc inainte de moarte,ca nu i-am invatat pe ceilalti ce inseamna lipsa, nelinistea, bucuria crezandu-ma mereu amenintat de o lipsa de echilibru.Ca o concluzie, as sta cu capul in maini si in ultima zi a vietii

| Dumnezău a răspuns:

Petrecere cu vokda, metal si femei mortale!

| Siracuzia a răspuns:

Nu stiu...cred ca mi-as lua familia,prietenii si colegii cei mai apropiati si m-as duce in locul meu preferat:sus,la inaltime,pe un munte, cu totii, sa petrecem ultimele ore din viata!love struckSi mi-as lua bineinteles si motanelul!love struck

| Unbearable a răspuns:

As tot plange...
Interesant, nu?
Dramatic, nu?
Genial, nu?!

| Mockingbird a răspuns:

Sunt persoane care presimt moartea, stiu dinainte cu o zi sau doua ca o sa moara! Sincer daca o voce interioara mi-ar spune acum ca maine o sa mor eu as intra in panica. Sincer nu pot azi sa ma distrez cand stiu ca maine o sa mor! Eu as face atac de inima.

| Lithium a răspuns:

Nimic,sau mai bine zi...ce fac si de obicei.M-as purta ca si cum a doua zi nu mi-ar aduce sfarsitul, ci pur si simplu ar fi doar o alta zi.Nu mi-as pierde timpul gandindu-ma la ce-as vrea sa fac in ultimele ore din viata, probabil nici n-as avea timp.As continua pur si simplu sa traiesc pana-n ultima clipa.

| ioio232 a răspuns:

Sex

Răspuns utilizator avertizat
| oliviaaa a răspuns:

As face ceia ce visam de mult de exemplu mias exprima sentimentele celui drag as pleca undeva unde visez as face ceea ce imi place!

| mirella25 a răspuns:

M-as ruga la bunul Dumnezeu sa-mi ajute acolo unde voi ajunge, la noua mea viata vesnica ( spirituala sau materiala ), sa-mi fie bine si cam atat... I-as cere mult prea multe...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ce ora?

| DontBeAfraidTheDark a răspuns:

M-as sinucide de azi

| Edysor a răspuns:

As profita la maxim de timpul ramas.

P.S.Domnezeu sa te ierte.

| maisey a răspuns:

Sincer nu stiu daca o sa-ti fie folositor!
Eu daca as afla nu as mai sta pe ganduri daca as stii ca mor intr-un fel ingrozitor...m'as sinucide singura!