| alexsil05 a întrebat:

Ce ati face daca ar veni o civilizatie avansata cu 500.000.000 de ani decat noi si ne-ar extermina?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Tot nimic. Ce vrei să faci? Ce ar putea face un trib din Amazon împotriva unei rachete lansată de un F-22? Iar în cazul ăsta vorbim de o diferență tehnologică de doar câteva sute de ani.

O civilizație cu 500.000.000 de ani mai avansată ar fi cu 499.999.900 de ani dincolo de puterea noastră de înțelegere.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce intrebare fara sens, ce dracu am putea face daca ne extermina

| johnnny123 a răspuns:

Îți dai seama cât de fără sens e întrebarea?
Ce ai face dacă te-ar extermina? Nu ai face nimic, pentru că ai fi mort.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timpul e irelevant in spatiu prietene, pentru noi sunt 500.000.000 poate pentru ei sunt 2 ani.Peste tot in spatiu timpul e diferit. Timpul e doar o inventie a oamenilor pentru a percepe unversul

| KronstadtResurrection a răspuns:

M-aș face că nu văd că sunt exterminat.

| Seijūrō a răspuns:

Pai daca ne extermineaza ce sa mai facem.

| WolfYTB a răspuns:

As muri! happy

| alexsil05 explică:

*ar vrea sa ne extermineze

| Seijūrō a răspuns (pentru alexsil05):

Tot nimic nu ai putea face.

| johnnny123 a răspuns (pentru alexsil05):

Tot nimic. Ce vrei să faci? Ce ar putea face un trib din Amazon împotriva unei rachete lansată de un F-22? Iar în cazul ăsta vorbim de o diferență tehnologică de doar câteva sute de ani.

O civilizație cu 500.000.000 de ani mai avansată ar fi cu 499.999.900 de ani dincolo de puterea noastră de înțelegere.

| DarkRose666 a răspuns:

As emigra pe alta planeta laughing

| Barbu_Alex_1993_pLuc a răspuns:

Dacă ne.ar extermina nu am mai exista deci cum dracu sa mai facem ceva? laughing