| Cksihja a întrebat:

Ce ați face dacă ați vedea un OZN care vine și vă urmărește?

16 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te as suna

| Mosotti a răspuns:

Asa zice sa vina, sa urc pe nava lor si sa le cer sa ma faca sa pot manca orice si oricat fara sa ma ingras deloc sedentar fiind, pentru ca asta se va putea dar noi inca nu suntem capabili sa facem.

| Werrich a răspuns:

Nimic, e de la Glovo marțian.

| GPA a răspuns:

Până mă prinde un OZN sunt șanse mari să câștig la Loto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il bag in aia a ma-si si ii explic frumos ca vreau sa ma lase happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As trage cu pistolul in OZN

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un story

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aş fugi şi m-aş ascunde. OZN-urile îmi crează o stare de anxietate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Deseori mi se intampla experinte similare. Deci, ceea ce fac este sa incep sa plang "acasa" ca "mami e ozn dupa mine".
Vorbind serios, ozn nu ataca oameni, iar ozn care cunoastem sunt operatiuni secrete ale armatei "straine", care se ascund dupa povesti cu extraterestrii.

| Bruno92 a răspuns:

Bun venit in Romania nu mai tine șmecheria

| Florin9Florin9 a răspuns:

M-aș trezi

Răspuns utilizator avertizat
| MaryMaria333 a răspuns:

Din partea mea sa vina si in buda dupa mine daca vor. Eu le mai arat degetul mijlociu de la ambele maini, ii o alta forma de salut rolling on the floor

| florin926481f a răspuns:

As astepta sa coboare si sa vad cum arata un extraterestru si cine stie poate sunt prietenosi

| DanielPH a răspuns:

Filmez, apoi ma gasesc cu Elon Musk la un spliff pe la mine prin sat si discutam despre cele intamplate, ca intr-un final sa privim viata prin prisma unui cal in anul 1920, apoi mancem ceva, normal, si aia e.

| NoBodyOriginal a răspuns:

Ii trimit nuduri