| AvalohAlyn a întrebat:

Ce conteaza in viata?

5 răspunsuri:
| Nilsson a răspuns:

Dragostea si relatiile dintre semeni

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns:

Din ce am realizat eu acum 5 min gandindu-ma la acelasi lucru este cam ce lasi in urma dupa ce mori. dar. o data ce mori sa lasi ceva in urma nu prea isi are rolul pentru ca te opresti din existenta automat nu mai existi. dumnezeu nu exista, daca nu vrei sa asimilezi asta atunci du te si fa o rugaciune
acum ascult slipknot (prima data) si ma relaxez si dau din cap, bun ritm.
parerea mea este ca atata timp cat ai prieteni. nu prieteni. prieteni in adevaratul sens al cuvantului esti ok. eu dupa 17 ani de trait si dupa contactul cu mii de persoane am ramas cu una, un draq

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns (pentru sdfsfsdfsdfsdf):

Ioane daca vezi asta manacatias buricu laughing)))))

| anonymus4106 a răspuns (pentru sdfsfsdfsdfsdf):

Spliknot... I see u are a man of culture. Cred că ei au teme nihiliste. It fits you

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns (pentru anonymus4106):

Nu neg